Umów się na wizytę

Gabinet stomatologiczny


Jakość

Jakość

Na poziom wykonywanych zabiegów wpływają przede wszystkim umiejętności naszej załogi...

Na poziom wykonywanych zabiegów wpływają przede wszystkim umiejętności naszej załogi, które regularnie są podnoszone dzięki szkoleniom z takich dziedzin stomatologii jak
chirurgia, periodontologia, protetyka, profilaktyka i stomatologia zachowawcza z endodoncją. W naszych gabinetach możecie mieć Państwo pewność, że każdy zabieg przeprowadzany jest z wysoką precyzją i przy użyciu najwyższej klasy materiałów.

Zdrowie

Zdrowie

Należy pamiętać, że jama ustna i zęby są wrotami zakażeń, dla wielu drobnoustrojów... 

Należy pamiętać, że jama ustna i zęby są wrotami zakażeń, dla wielu drobnoustrojów. Zaniedbanie problemów ze zdrowiem jamy ustnej, może być początkiem wielu chorób ogólnych,dlatego regularne stomatologiczne wizyty kontrolne to jedna ze składowych zdrowego trybu życia!

Technologia

Technologia

Stomatologia jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających...

Stomatologia jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi medycyny, co oznacza szybki rozwój technologiczny narzędzi, instrumentów, aparatów leczniczych i diagnostycznych. Cały personel jest na bieżąco z nowościami w świecie stomatologicznym, a co raz to nowsze nowinki technologiczne zostają wprowadzane do naszych gabinetów, by przeprowadzane zabiegi były jeszcze bardziej precyzyjne, a efekty utrzymywały się latami.

O nas    Oddając zdrowie swoich zębów i jamy ustnej w ręce personelu Gabinetu Stomatologicznego Małgorzata Mucha, mają Państwo pewność, że wykonywane zabiegi będą przeprowadzane na najwyższym poziomie i przy pomocy najnowszych technologii i materiałów. W gabinecie panuje ciepła atmosfera, a lekarze i asystentki dokonają wszelkich starań by każdy kto opuszcza gabinet, opuszczał go z uśmiechem!